O nas

Firm świadczących usługi kominiarskie jest wiele, lecz jak mawiają ”nie wszystko złoto co się świeci”. Podobnie jest z kominiarzami.
KIM JESTEŚMY I CO NAS WYRÓŻNIA NA TLE INNYCH
DOŚWIADCZENIE Firma Kominiarze Warszawa jest profesjonalnym, Rzemieślniczym Zakładem Kominiarskim z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Jako jedni z nielicznych w Polsce, zatrudniamy wyłącznie mistrzów kominiarskich, którzy posiadają ogromną wiedzę zawodową wraz z niezbędnym doświadczeniem.
ZAKRES USŁUG Wykonujemy kompleksowo wszelkie prace i roboty bezpośrednie oraz pochodne związane z kominami i przewodami kominowymi. Wszelkie to znaczy wszelkie. Zaczynając od kontroli i czyszczenia kominów, na naprawach kończąc.
SPRZĘT Tutaj będziemy mało skromni. Posiadamy najlepsze z możliwych narzędzi, począwszy od specjalistycznych drabin wysokościowych, na analizatorach, czy kamerach, pozwalających kontrolować wnętrza kominów skończywszy.
CENY Oczywiście swojej pracy nie wykonujemy za darmo. Za wykonaną pracę należy się zapłata- jest to logiczne, lecz zakres cen mamy dostosowany do potrzeb i zasobności portfela naszych klientów. Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości wykonywanej pracy. Dla stałych klientów zawsze przewidziane są stosowne rabaty, czy promocje, a także wydłużony okres gwarancyjny.
DO KOGO KIERUJEMY NASZĄ OFERTĘ WSPÓŁPRACY
Naszą ofertę kierujemy do Spółdzielni, Administracji i Wspólnot Mieszkaniowych, a także właścicieli domów jednorodzinnych, którym w ramach współpracy zapewniamy 24 godzinne “Pogotowie Kominiarskie”.
OBSŁUGUJEMY WARSZAWĘ I OKOLICĘ
Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 1.000.000 zł
PAMIĘTAJ, ŻE CZYSTY KOMIN, TO BEZPIECZNY I EKONOMICZNY KOMIN.powrót
Regulamin strony - Polityka prywatności - Informacje od administratora danych osobowych

Copyright © 2017 - kominiarze.org.pl - wszystkie prawa zastrzeżone - Projekt i realizacja: INTER Kielce - strony www

tworzenie-stron-www-kielce

Tagi: kominiarz, kominiarze warszawa, sprawdzanie szczelności instalacji gazowej warszawa, remonty kominów.