O nas

Kominy nie mają przed nami żadnych tajemnic…

Jesteśmy profesjonalnym Rzemieślniczym Zakładem Kominiarskim, z ponad 20-sto letnim doświadczeniem. Usługi z zakresu kominiarstwa ,świadczymy na rynku Warszawskim i Płońska. Wykonujemy kompleksowo wszelkie prace i roboty bezpośrednie oraz pochodne związane z kominami i przewodami kominowymi oraz instalacjami gazowymi. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych mistrzów kominiarskich posiadających także uprawnienia gazowe w zakresie Dozoru i Eksploatacji. Posiadamy wiedzę oraz niezbędne długoletnie doświadczenie, pozwalające na świadczenie usług kominiarskich najwyższej jakości. Cechuje nas wysoka etyka zawodowa i profesjonalizm.
Znamy się zarówno na tradycyjnym jak i nowoczesnym kominiarstwie. Wentylacja i ogrzewnictwo nie mają przed nami żadnych tajemnic. Wiemy co to „Dom Pasywny” czy „Nisko Energetyczny”.
Firma nasza, posiada najnowocześniejszą na rynku bazę narzędziową, najnowsze urządzenia pomiarowe oraz przyrządy niezbędne w naszej codziennej pracy.

Kominiarstwo jest naszą pasją…

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY:
SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE, ADMINISTRACJE , WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE ORAZ
OSOBY PRYWATNE.

Gwarantujemy najlepszy stosunek ceny do jakości wykonywanej pracy, szybkie i solidne wykonanie robót w uzgodnionych terminach, w sposób bezkonfliktowy z mieszkańcami.
OBSŁUGUJEMY CAŁE MAZOWSZE

Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 1.000.000 zł
powrót
Regulamin strony - Polityka prywatności - Informacje od administratora danych osobowych

Copyright © 2017 - kominiarze.org.pl - wszystkie prawa zastrzeżone - Projekt i realizacja: INTER Kielce - strony www

tworzenie-stron-www-kielce

Tagi: kominiarz, kominiarze warszawa, sprawdzanie szczelności instalacji gazowej warszawa, remonty kominów.